KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14122041
nr 1412 2041
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Pastell, Trädgård. Signerad. Bildmått: 35x45 cm, yttermått inklusive ram: 45x55 cm
Utrop:
500 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 18:35:23
16 aug
Specialauktion Agnes Ahlberg
Läs mer om Specialauktion Agnes Ahlberg
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg